Oferta Szkoleń Dla Testerów Oprogramowania

Nie ma drogi idealnie dopasowanej dla każdego. Nasza szeroka oferta szkoleń pozwoli wybrać Ci te elementy, z którymi chcesz się zmierzyć – jako doświadczona osoba możesz rozpocząć z nami współpracę, nawet od ostatniego poziomu. Jeśli nie jesteś pewien swoich kompetencji albo masz dylemat, od której części zacząć –  użyj formularza kontaktowego, a na pewno się odezwiemy z ofertą.

Szkolenia z Testowania Oprogramowania zajecia

Forma prowadzonych zajęć

Indywidualna

Całkowicie spersonalizowana forma - indywidualne miejsce, dopasowany temat i wielkość grupy (nawet jedna osoba!). Jeśli zbierzesz kilku zainteresowanych – napisz do nas, a wybierzemy dla Was najlepszą, w pełni dobraną formę i intensywność zajęć. W tej opcji, w grę wchodzą także inne miasta niż Poznań. Użyj formularza kontaktowego i daj nam znać, która tematyka byłaby dla Ciebie/Was idealna.​

Intensywna

Przeznaczone dla tych osób, które preferują konkretną dawkę wiedzy, przekazaną w intensywny sposób. Jednocześnie jest to oferta szkoleń skierowana dla tych osób, które nie mogą pozwolić sobie na tygodniowe odstępstwa od pracy, a są gotowi popracować wspólnie z nami przez praktycznie cały weekend.

Akademicka

Zajęcia odbywają się w dwa dni w tygodniu - wszystko jest uzależnione od preferencji grupy. Szkolenia z testowania oprogramowania odbywają się w godzinach popołudniowych tak aby każdy znalazł czas pomiędzy codziennymi obowiązkami.

Zbiór szkoleń, które dedykowane są dla osób stawiających pierwsze kroki w testowaniu oprogramowania. Szkolenia dla testerów oprogramowania z tej ofert/sekcji sprawdzą się idealnie dla osób, które chcą się przebranżowić lub odświeżyć /usystematyzować podstawy testowania oprogramowania.

1/5

Podstawy

Podstawy

Podstawy testowania oprogramowania

Porusza zagadnienia związane z podstawami testowania oprogramowania. Jest on przeznaczony dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze światem IT. Idealna opcja na start.

Zapisz się
Podstawy

Certyfikat testerski - przygotowanie + egzamin

Obecnie jest to najbardziej popularna ścieżka certyfikacji osób dbających o zapewnienie jakości. Szkolenie przeprowadzone jest przez certyfikowanego szkoleniowca.

Zapisz się
Podstawy

UNIX dla testerów oprogramowania

Uczy sprawnego poruszania się po systemie UNIX oraz używania komend najczęściej wykorzystywanych w procesie testowania. Na szkoleniu będzie okazja stworzyć pierwsze skrypty, usprawniające proces testowy.

Zapisz się
2/5

Tester Manualny

Testowanie manualne oprogramowania nadal jest najczęściej stosowaną metodą weryfikacji produktu końcowego. Blisko 80% projektów opiera się o ten typ testowania. Jest to zarazem najlepsza możliwość wejścia w świat IT dla osób które wcześniej nie miały możliwości pracy w tej branży. W ramach kursu podstawowego przedstawione zostaną podstawowe techniki projektowania testów i ich praktyczne zastosowanie.

Szkolenia z Testowania Oprogramowania macbook
Manualny

Testowanie aplikacji webowych

Porusza zagadnienia związane z testowaniem serwisów internetowych. Po ukończeniu kursu będziesz projektować i wykonywać testy korzystając z podstaw rzemiosła testerskiego.

Zapisz się
Manualny

Testowanie aplikacji mobilnych

Porusza zagadnienia związane z testowaniem oprogramowania dedykowanego na urządzenia przenośne. Nauczysz się pracy na urządzeniu fizycznym jak i emulatorach.

Zapisz się
Szkolenia z Testowania Oprogramowania zajecia
Manualny

SQL dla testerów oprogramowania

Bazy danych są nieodzownym elementem większości stron/systemów internetowych. Znajomość tego języka znacząco przyda się przy późniejszej automatyzacji testów.

Zapisz się

Testowanie automatyczne to połączenie testowania manualnego i programowania. Coraz więcej firm inwestuje w ten profil pracownika w celu zwiększenia efektywności działu testerów oprogramowania. Nabyte umiejętności pozwolą na zdobycie przewagi na rynku pracy i otrzymanie lepiej płatnej posady

3/5

Tester Automatyzujący

Automatyzujący

Testowanie aplikacji konsolowych

Przygotuje Cię do pracy z aplikacjami napisanymi pod systemy z rodziny UNIX. Ten typ aplikacji pozwala na zastosowanie języków skryptowych by stworzyć dedykowane frameworki umożliwiające automatyczna generację danych testowych czy automatyczną analizę wyników. Przed przystąpieniem do kursu warto skorzystać ze szkolenia “System UNIX”.

Zapisz się
Szkolenia z Testowania Oprogramowania macbook
Automatyzujący

Testowanie aplikacji webowych

Przygotuje Cię do pracy z narzędziami pomagającymi w automatyzacji takimi jak Selenium Webdriver. Po zakończeniu szkolenia będziesz potrafił identyfikować obiekty dostępne na stronie internetowej oraz poruszać się po niej w sposób zautomatyzowany. Przed przystąpieniem do kursu wymagana jest podstawowa znajomość języka Python.

Zapisz się
Automatyzujący

Testowanie aplikacji mobilnych

Przygotuje Cię do pracy z narzędziami pomagającymi w automatyzacji testów. Po zakończeniu szkolenia będziesz identyfikować obiekty dostępne w aplikacjach napisanych pod system Android lub iOS oraz poruszać się po niech w sposób zautomatyzowany - na urządzeniu fizycznym lub emulatorze. Przed przystąpieniem do kursu wymagana jest podstawowa znajomość języka Python.

Zapisz się
4/5

Python dla testerów oprogramowania

Python to jeden z najpopularniejszych języków programowania, który idealnie integruje się z frameworkami (bibliotekami) do testowania serwisów webowych oraz aplikacji mobilnych – dlatego tak ważnym jest, by go poznać jeśli poważnie myślisz o ewolucji do działu testów automatycznych

Szkolenia z Testowania Oprogramowania python
Python

Python dla testerów - podstawy

Wstęp do programowania – porusza zagadnienia najbardziej podstawowe, pozwoli Ci fenomenalnie rozpocząć swoją przygodę z programowaniem w tym języku. Nauczysz się jak zainstalować środowisko oraz stworzysz z nami swoją pierwszą aplikację!  Te szkolenie to najlepsza opcja na start.

Zapisz się
Szkolania dla Testerów Oprogramowania top
Python

Python dla testerów - zaawansowane struktury

Umiejętność programowania obiektowego to obecnie jedna z najistotniejszych umiejętności programisty, bądź testera automatycznego. Co więcej – pokażemy sposoby na operowanie na danych – wykorzystywania wyrażeń regularnych, czy pobieranie wartości z baz danych.

Zapisz się
Szkolenia z Testowania Oprogramowania imac
Python

Python dla testerów - wykorzystanie API

Przy wykorzystaniu wiedzy z poprzednich części, szybko nauczysz się jak generować raporty w znanych przez siebie typach. Interfejs programowania aplikacji – pokaże Ci, jak wykorzystać dostępne API, by zoptymalizować sposób dotarcia do danych testowych. 

Zapisz się

Poniżej przedstawiamy zbiór szkoleń specjalistycznych - pozwalających na poszerzenie i usystematyzowanie dotychczasowo utrwalonej wiedzy.

5/5

Szkolenia specjalistyczne dla testerów oprogramowania

Specjalistyczne

Wyrażenia regularne dla testerów oprogramowania

Zapisz się
Szkolenia z Testowania Oprogramowania macbook
Specjalistyczne

JavaScript dla testerów oprogramowania

Zapisz się
Specjalistyczne

SoapUI i REST API dla testerów oprogramowania

Zapisz się
Close Menu